BOLDENONE U-TheMuscleFactory

Treść artykułów przedstawia jedynie zebrane informacje dotyczące powyższego tematu. Stosowanie dopingu niesie za sobą ryzyko utraty zdrowia oraz w wielu przypadkach nawet utraty życia. Zgodnie z polityką „zero tolerancji”, drużyna Burgos BH, która jest częścią MPCC – Ruchu na Rzecz Wiarygodnego Kolarstwa, zespół odciął się od zawodnika. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.

  • Boldenon jako jeden z niewielu androgenów który można stosować pojedynczo bez testosteronu.
  • Jednak większość fanów sportów sylwetkowych i niezbyt długiego życia używają go głównie na masie, bo jak pisałem wcześniej wzrost apetytu jest drastyczny.
  • Co ciekawe, boldenon jest sterydem, który bezpośrednio przyczynia się do samodzielnego wytwarzania przez organizm efektywniejszej formy 5-alpha, czyli dihydroboldenu.
  • Z tego powodu, Boldenon jest powszechnie stosowany przez profesjonalnych kulturystów w fazie przygotywania się do zawodów sylwetkowych.
  • Boldenon jest dobry do porównywania z Nandrolonem i Metanabolem, ponieważ wszystkie te specyfiki są bardzo podobne w działaniu.
  • Podczas stosowania go w czasie redukcji, zgubny okazać się może zwiększony apetyt, który mimo diety redukcyjnej, może nie dać jej efektów.

Nie powoduje ciężkich niepożądanych efektów oraz ma niewiele skutków ubocznych (jeśli stosujemy się do zaleceń dawkowania), a przy tym jest skuteczny i daje dobre efekty sylwetkowe. Po względem budowy chemicznej, Boldenon to dokładnie Boldenone Undecylenate – pochodna hormonu testosteronu. Nie zawiera zredukowanej formy 5-alpha, a także przyczynia się do produkcji dihydroboldenu, co powoduje, że jest wysoce efektywny, a przy tym także ma niewiele skutków ubocznych. Ważną informacją jest to, że boldenon wstrzykiwany co tydzień pozostaje aktywny w krwioobiegu przez cztery tygodnie.

Sportowa odzież z lumpeksu – czy warto?

https://www.mijnstudentenleven.nl/news/dwie-strony-monety-z-clenbuterolu.html Undecylenate jest jednym z najbezpieczniejszych anabolików, jeżeli oczywiście stosuje się go według zaleceń i nie przekracza się dozwolonych dawek. Natomiast, jak większość środków chemicznych, i ten powoduje skutki uboczne. Ważną informacją jest to, że doping trzeba umiejętnie odstawić! W tym celu, kiedy chcemy zrezygnować z iniekcji boldenonu, powinniśmy dobrać do niego takie środki jak Clomid, Nolvadex oraz HCG.

Cel cyklu

Odblokowywanie zaczynamy na dni po ostatniej podaży Boldenonu. Administrator serwisu uznaje zjawisko dopingu i stosowania niedozwolonych substancji w sporcie, a także wbrew zaleceniom medycznym, za skrajnie naganne, nieuczciwe i niemoralne. Jakiekolwiek informacje zawarte w artykułach dotyczących dopingu i farmakologii nie mogą być traktowane ani służyć jako instruktaż.

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Cele stosowania to większa muskulatura bez straty kondycji i znaczny wzrost apetytu. Właśnie przez pożywienie oddziałowuje na kondycje boldenon jest lubianą substancją w środowisku sportów walki  i basebalu, co skutkuja wieloma dyskwalifikacjami. Z uwagi na długi ester (undecylenian) substancja czynna pozostaje w ustroju przez minimum 5 miesięcy, więc nie jest to dobry środek jeżeli istnieje pradopodobieństwo badań antydopingowych.